Новини

Держпродспоживслужба проводить перевірки операторів ринку громадського харчування та роздрібної торгівлі

Суб’єкти господарювання мають бути готовими до приходу представника органу контролю без анонсу. Інспектори Держпродспоживслужби здійснюють перевірки згідно з уніфікованим актом. Цей документ містить вичерпну кількість питань для перевірки і є публічним, що мінімізує корупційні ризики.

Водночас бізнес, який грубо порушує законодавство, відразу потрапляє в категорію недобросовісних, адже в разі виявлення в роздрібній торгівлі небезпечних для життя й здоров’я харчових продуктів, Держпродспоживслужба оприлюднює на своєму сайті відповідну інформацію.

Детальніше

Призначення органом з оцінки відповідності

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 16 березня 2018 року №366  ТОВ «ОС «ЦСМВ» призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 р. №355, а також внесено до переліку органів уповноважених на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв(рішення НКРЗІ від 03 квітня 2018 року №192).

Набрав чинності закон, який виводить систему держконтролю за харчовою продукцією на якісно новий рівень

4 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042). Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні.

Детальніше

Опубліковано ISO 45001!

Опубліковано міжнародний стандарт ISO 45001:2018 «Системи управління охороною праці. Вимоги до керування  з використання».

За даними Міжнародної організації праці (МОП), щороку на робочому місці відбувається близько 2,78 мільйона нещасних випадків з летальним результатом. Щодня від отриманих на роботі травм або від професійних захворювань гинуть близько 7700 осіб.

Детальніше

Перевірки з квітня 2018

Із квітня 2018 року розпочнуть діяти більшість положень закону № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Про державний контроль, який здійснюється з метою перевірки вiдпoвiднoстi зaкoнoдaвствa про безпечність та якість харчових продуктів i кормів, здоров’я та благополуччя тварин». Це означає, що ситуація з контролем якості харчових продуктів значно покращиться. Адже мoрaтoрiй i спeцiaльний рeжим прoвeдeння пeрeвiрoк, який дiє для бiльшoстi сфeр кoнтрoлю, з квiтня цього року для виробників  хaрчoвoї прoдукцiї дiяти нe будe.

Детальніше

Визнання сертифікатів ООВ «ОС «ЦСМВ»

Національне агентство з акредитації України (НААУ) є членом Міжнародного форуму з акредитації (IAF) і підписантом Багатостороннього Угоди про взаємне визнання (IAF MLA) за напрямками акредитації органів з сертифікації систем управління якістю та з сертифікації продукції.

Детальніше