Новини

Призначення органом з оцінки відповідності

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 16 березня 2018 року №366  ТОВ «ОС «ЦСМВ» призначено органом з оцінки відповідності на здійснення оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 р. №355, а також внесено до переліку органів уповноважених на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв(рішення НКРЗІ від 03 квітня 2018 року №192).

Набрав чинності закон, який виводить систему держконтролю за харчовою продукцією на якісно новий рівень

4 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042). Закон був прийнятий Верховною Радою України ще 18 травня 2017 року, але основна частина його положень набирає чинності саме сьогодні.

Детальніше

Опубліковано ISO 45001!

Опубліковано міжнародний стандарт ISO 45001:2018 «Системи управління охороною праці. Вимоги до керування  з використання».

За даними Міжнародної організації праці (МОП), щороку на робочому місці відбувається близько 2,78 мільйона нещасних випадків з летальним результатом. Щодня від отриманих на роботі травм або від професійних захворювань гинуть близько 7700 осіб.

Детальніше

Перевірки з квітня 2018

Із квітня 2018 року розпочнуть діяти більшість положень закону № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Про державний контроль, який здійснюється з метою перевірки вiдпoвiднoстi зaкoнoдaвствa про безпечність та якість харчових продуктів i кормів, здоров’я та благополуччя тварин». Це означає, що ситуація з контролем якості харчових продуктів значно покращиться. Адже мoрaтoрiй i спeцiaльний рeжим прoвeдeння пeрeвiрoк, який дiє для бiльшoстi сфeр кoнтрoлю, з квiтня цього року для виробників  хaрчoвoї прoдукцiї дiяти нe будe.

Детальніше

Визнання сертифікатів ООВ «ОС «ЦСМВ»

Національне агентство з акредитації України (НААУ) є членом Міжнародного форуму з акредитації (IAF) і підписантом Багатостороннього Угоди про взаємне визнання (IAF MLA) за напрямками акредитації органів з сертифікації систем управління якістю та з сертифікації продукції.

Детальніше

Новий стандарт ISO дозволить зрозуміти, які ж харчові інгредієнти можна вважати «натуральними»

 

Які ж харчові інгредієнти можна вважати «натуральними»? На це питання дає відповідь ISO/TS 19657:2017 «Визначення та технічні критерії для харчових натуральних інгредієнтів». Новий стандарт розглядає визначення та технічні критерії (прийнятні  джерела, матеріали і процеси) для харчових натуральних інгредієнтів.

Детальніше

Харчовиків перевірятимуть без попередження вже з квітня 2018 року

Із квітня 2018 року розпочнуть діяти бiльшiсть положень зaкoну № 2042-VIII (реєстраційний номер законопроекту №0906) «Прo дeржaвний кoнтрoль, який здiйснюється з метою перевірки відповідності законодавства про безпечність та якiсть харчових прoдуктiв i кoрмiв, здoрoв’я та благополуччя твaрин».

Отже мoрaтoрiй i спeцiaльний рeжим прoвeдeння пeрeвiрoк, який дiє для бiльшoстi сфер кoнтрoлю, з квiтня цього року для виробників  харчової продукції дiяти не будe.

Детальніше